Organza Changierend
KENMERKEN: Deze prachtige organza stof wordt gekenmerkt door zijn transparantie en een tweekleurige glans. Door de tweekleurencombinatie en natuurlijke glans verandert de stof op een bijzondere mooie manier.
OPMERKING NAAIEN: Organza is erg fijn en heeft vaak de neiging om te kromtrekken. Daarom is het het beste om gewichten te gebruiken bij het snijden en een fijne naainaald van dikte 60-70 bij het naaien.
TOEPASSINGSGEBIED: De organza kan worden gebruikt om rokken en jurken en accessoires voor carnavalskostuums of avondkleding te maken. De stof is ook geschikt in de decoratieruimte voor gordijnen en tafellopers en andere creatieve decoratie-ideeën!
VERZORGING: De stof kan heerlijk gewassen worden op 30°C op een delicate cyclus of het beste met de hand. Het mag niet worden gestreken en is niet geschikt voor de droger.
Angaben zur Produktsicherheit
Herstellerinformationen:
vonbrachttextiles
Arnold-Sommerfeld-Ring 20
Nordrhein-Westfalen
Baesweiler, Deutschland, 52499
info@vonbrachttextiles.com